Ochronniki słuchu

Ochronniki słuchu

Dlaczego nasze produkty cieszą się powodzeniem?

 • Ochronniki wykonywane są na podstawie wycisku z kanału słuchowego, dzięki czemu są idealnie dopasowane oraz wygodne. Są chętnie używane przez pracowników
 • Dzięki temu, że są lekkie zapewniają komfort użytkowania, nawet przy wielogodzinnym stosowaniu
 • Skutecznie redukują hałas, zwłaszcza w wysokich pasmach częstotliwości, a zarazem umożliwiają komunikację i słyszalność sygnałów alarmowych
 • Zatyczki mają kilkuletni okres żywotności
 • Pięcioletnia gwarancja obejmującą prawidłowość wykonania, dopasowania i tłumienia ochronników
 • Konstrukcja filtra gwarantuje wentylację kanału słuchowego
 • Ochronniki nie wywołują podrażnień i reakcji alergicznej ucha
 • Ochronniki są odporne na działanie czynników mechanicznych oraz chemicznych, ale również na niskie i wysokie temperatury
 • Produkty HASPRO posiadają numer referencyjny w przypadku, gdyby zaszła potrzeba wykonania dodatkowych ochronników
 • Szeroki wybór filtrów dostosowanych do tłumienia hałasu
 • Zatyczki są całkowicie bezpieczne i higieniczne
 • Przeciwhałasowe Ochronniki Słuchu Haspro posiadają certyfikaty zgodności z europejską normą EN 352 – 2:2002 (PN-EN 352 – 2:2005) i certyfikowany znak CE

HASPRO INDU

Silikonowe zatyczki do pracy w hałasie. Zastosowane są w nich  filtry o szerokopasmowym zakresie tłumienia. Skutecznie redukują hałas do bezpiecznego poziomu. Zapewniają jednak czytelność mowy ludzkiej czy też innych komunikatów i sygnałów ostrzegawczych, których słyszalność konieczna jest w procesie produkcyjnym. Dzięki temu uczucie izolacji jest zmniejszone.

HASPRO MILITARY

Silikonowe, aktywne ochronniki słuchu. Doskonale sprawdzają się jako element wyposażenia dla: strzelców, myśliwych, policji, wojska, oraz innych osób pracujących w miejscach, gdzie niezbędne jest zachowanie równowagi pomiędzy koniecznością niezakłóconej percepcji słyszenia i ochrony słuchu.

HASPRO WATER

Powstały po to, aby użytkownik mógł w pełni relaksować się podczas pływania w basenie, bez obawy, że woda dostanie się do kanału słuchowego (szczególnie jest to istotne dla osób mających tendencję do infekcji ucha). Nie powodują nieprzyjemnego uczucia nacisku na kanał słuchowy, nie zakłócają też odbioru dźwięków otoczenia, dzięki czemu wciąż możemy czuć się komfortowo.

HASPRO STATIC

To zatyczki wykonane z twardego materiału akrylowego, odpowiedniego dla przemysłu, gdzie zabronione lub niepraktykowane jest stosowanie silikonu. Idealnie sprawdzają się w maszynowniach statków, gdzie oprócz hałasu mamy również do czynienia z zanieczyszczeniem środowiska pracy smarami. Wyposażone są w specjalne filtry i spełniają wszystkie wymogi tłumienia hałasu do bezpiecznego poziomu.

HASPRO MOTO

Jazda na motorze to Twoja pasja? Wypróbowałeś już wiele ochronników słuchu, ale żaden nie spełnił Twoich oczekiwań? To znak, że czas na indywidualnie dopasowane zatyczki HASPRO MOTO. Redukują hałas do bezpiecznego poziomu, a jednocześnie zapewniają wentylację kanału słuchowego. Odpowiednio dobrane filtry umożliwiają słyszalność sygnałów drogowych oraz innych dźwięków ważnych dla bezpieczeństwa i komunikacji.

HASPRO PRO MUSIC

Uważane są za najlepsze ochronniki słuchu obecnie dostępne na rynku, z najbardziej zaawansowanym technologicznie filtrem. Zaprojektowane tak, aby w codziennej pracy chronić słuch muzyków oraz zagwarantować im najwyższą jakość odbioru dźwięków i wzajemną komunikację. Ochronniki HASPRO PRO MUSIC zapewniają poziome tłumienie. Oznacza to, że dźwięki redukowane są równomiernie na  wszystkich częstotliwościach.

HASPRO SOFT

Dają możliwość niezawodnej ochrony słuchu przed uciążliwym hałasem w różnych obszarach życia codziennego. Mają wszechstronne zastosowanie  – od majsterkowania, przez naukę lub koszenie trawy. Wykonane są z bardzo miękkiego silikonu  dzięki czemu są wygodne i pozwalają w pełni skoncentrować się na wykonywanej pracy.

HASPRO RELAX

Zostały zaprojektowane specjalnie na potrzeby osób mających problemy z zaśnięciem jak również często podróżujących, które potrzebują chwili wyciszenia podczas lotu samolotem czy też podróży pociągiem. Zatyczki HASPRO RELAX wyciszają uciążliwe odgłosy otoczenia, ale jednocześnie nie eliminują całkowicie wszystkich dźwięków np. sygnałów alarmowych. Zatyczki HASPRO RELAX są niezwykle wygodne, nawet po przyłożeniu ucha do poduszki.

Zapraszamy do kontaktu!

HS Profile Poland Sp. z o.o.
oddział w Polsce

 

ul. Hoffmanowej 19/201
35-016 Rzeszów

 

+48 177 850 660
 +48 533 360 381

 

www.haspro.pl