close menu icon
WYKONAJ TEST SŁUCHU
disability icon
plus icon minus icon
eye on icon eye off icon

O NAS

Magdalena Kosecka

Protetyk Słuchu

Kamila Rostkowska

Protetyk Słuchu

 

SŁUCH-TON to miejsce, które powstało z przyjaźni i pasji zarazem.

 

Dzięki doświadczeniu- wiemy jak ogromną wagę ma rzetelna diagnostyka. Z tego też powodu wykonujemy badania z najwyższą starannością, stale inwestując w najnowsze sprzęty na rynku, które pozwalają trzymać nam najwyższy poziom!

Dzięki ambicji i zaangażowaniu- mamy świadomość, że nasza branża dynamicznie się rozwija, dlatego nieustannie się szkolimy, by stale być na bieżąco, a tym samym, proponować naszym Pacjentom tylko najnowsze i najbardziej sprawdzone rozwiązania.

Dzięki empatii- dobro i komfort Pacjenta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Dobierając aparaty słuchowe, czy wykonując badanie, każdego Pacjenta traktujemy zawsze indywidualnie. Pamiętamy o tym, że każdy ma różne potrzeby i możliwości.

Dzięki temu, że jesteśmy mamami, doskonale rozumiemy innych rodziców, a przede wszystkim naszych najmniejszych Pacjentów. Mamy do nich szczególne podejście, w naszej Poradni żadna wizyta im nie straszna.

Aż w końcu… dzięki naszej przyjaźni… znamy się wiele lat, spędzamy również czas prywatnie, wyjeżdżamy razem, znamy swoje rodziny i znajomych. Nasza więź przekłada się na zgranie w pracy, ale i na wyjątkowo miłą atmosferę, co już niejednokrotnie zauważyli nasi Pacjenci. Obydwie bardzo lubimy swoją pracę, co podobno od razu widać!

 

Nasze gabinety

Gdańsk Morena – Jaśkowa Dolina 130 B
tel. (58) 380 12 23

 

Endomed – Gdańsk Kowale, ul. Staropolska 32B

Medyczna Gdynia – Gdynia, ul. Władysława IV 59, II piętro

up link
footer home icon Słuch-Ton s.c. ul. Jaśkowa Dolina 130B 80-286 Gdańsk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
close icon

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ POPRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY

Uzupełnij dane i wyślij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą!

Wybierz preferowaną datę i godzinę wizyty

Preferowana godzina: