close menu icon
WYKONAJ TEST SŁUCHU
disability icon
plus icon minus icon
eye on icon eye off icon

Audiometria wysokoczęstotliwościowa / wysokotonowa

image

 

Audiometria Wysokoczęstotliwościowa / Audiometria Wysokotonowa

Audiometria Wysokoczęstotliwościowa to inaczej Audiometria Wysokotonowa. Jest to badanie bezinwazyjne a zarazem wymagające współpracy z pacjentem. Swoją nazwę zawdzięcza wysokim częstotliwościom, które są głównym przedmiotem badania. Audiometria wysokotonowa jest pomiarem progowym czyli polegającym na wyznaczeniu progu słyszenia znacznie szerszego zakresu częstotliwości niż tradycyjna audiometria tonalna - bo aż do 20kHz (!) co jest jej największym atutem.

Kto powinien poddać się badaniu?

Regularne wykonywanie Audiometrii Wysokotonowej zalecane jest szczególnie dla osób pracujących w hałasie oraz pozostających pod wpływem leków ototoksycznych. Warto ją również wykonać gdy pogorszenie słyszenia jest przez pacjenta odczuwalne a tradycyjna audiometria tonalna tego nie wykazała. Dużą wartość ma również dla osób cierpiących na szumy uszne, ponieważ wynik tego badania może zostać uwzględniony w leczeniu tych uciążliwych dolegliwości, co znacząco wpływa na poprawę komfortu życia pacjentów. Audiometrię Wysokoczęstotliwościową zaleca się także osobom, dla których muzyka jest miłością życia i każdy najmniejszy detal jest na wagę złota – w życiu prywatnym oraz zawodowym.

 

Audiometria wysokoczęstotliwościowa stanowi zagadnienie stosunkowo młode wobec czego  jest stale badane i dynamicznie rozwijające się. Wierzymy, że to badanie aspiruje do bycia elementem składowym kolejnych technologicznych osiągnięć w dziedzinie protetyki słuchu i nowych rozwiązań stosowanych w aparatach słuchowych.

Audiometrię Wysokoczęstotliwościową (Wysokotonową) wykonujemy jako jedyni nie tylko w Trójmieście ale i całym województwie Pomorskim. Zapraszamy na badanie w promocyjnej cenie!

 

Audiometria Wysokoczęstotliwościowa / Audiometria Wysokotonowa Gdańsk

SŁUCH-TON

up link
footer home icon Słuch-Ton s.c. ul. Jaśkowa Dolina 130B 80-286 Gdańsk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
close icon

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ POPRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY

Uzupełnij dane i wyślij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą!

Wybierz preferowaną datę i godzinę wizyty

Preferowana godzina: